drukarnia

USŁUGI

Wielki format

Jesteśmy ECO – produkujemy na doskonałej jakości podłożach, gwarantując jakość i dopasowując się do potrzeb klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Naszą misją, jest szybkość reakcji przy zachowaniu wysokich standardów obsługi.

etykiety

Oferujemy produkcje etykiet w dowolnym kształcie. Nasze wydruki, charakteryzują się wysoką jakością a produkt oddajemy zgodnie z oczekiwaniami klienta, konfekcjonując na roli lub docinając do formatu.

druk cyfrowy & ofsetowy

Nasz park maszynowy, pozwala na produkcję niskonakładową w atrakcyjnych cenach i z zastosowaniem nietypowych wykrojników. Szukamy najlepszych rozwiązań, projektujemy i dbamy o wizerunek naszych klientów.

O NAS

Jesteśmy zespołem, dla którego kreacja i inspiracje pięknem świata, stała się codzienną dawką przyjemności.Wierzymy w zaufanie, zaangażowanie i odpowiedzialność w relacji międzyludzkiejSatysfakcja zespołu jest podstawą sukcesu. A zespół, to również Ty – nasz klientLubimy rozmawiać, szukamy rozwiązań indywidualnie dopasowanych do potrzeb.Wyróżnia nas elastyczność i innowacyjność nie schematy. Dzielimy się wiedzą, długoletnim doświadczeniem i bierzemy odpowiedzialność za nasze działania budując długofalowe relacje. Reagujemy, wspieramy i zabezpieczamy zarówno serwisowo jak i produkcyjnie.